Pewnie zastanawiasz się jak działa program Money2Money i czy w ogóle działa.

Najprościej mówiąc M2M jest pośrednikiem pomiędzy instytucjami, które szukają klientów na swoje produkty, a ludźmi którzy chcą na takim polecaniu zarabiać. Dla tego jest to tak efektywny program.

Obecnie program M2M oferuje wsparcie zarówno merytoryczne jak i techniczne, dla tego nie trzeba być specjalistą w dziedzinie sprzedaży internetowej czy jakiejkolwiek sprzedaży.

Ile można zarobić? Jedynym najważniejszym czynnikiem w tym przypadku jest zaangażowanie! Mówi się o rekordziście, który w ciągu miesiąca zarobił ponad 140 tysięcy złotych, ale tego nie jestem w stanie potwierdzić ponieważ nie widziałem tego na oczy, ale jeśli to prawda to można sobie wyobrazić jak bardzo ten Pan zaangażował się w program M2M po kilku tygodniach, miesiącach pracy.

Trzy główne etapy pozwalające zarabiać w M2M;

  • wysyłanie przez klientów afilianta wniosku do instytucji partnerskich,
  • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,
  • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member)

BONUS

Pomyślałem że skoro już zakładasz konta w tych trzech placówkach, może zechcesz poświęcić nieco więcej czasu za założenie któregoś z poniższych kont. Może nawet Cię coś zainteresuje lub przyda co dodatkowo mnie uszczęśliwi!

Alior Bank

Bank Millennium

mBank

mBank (konto młodzieżowe)

PKO Bank Polski (konto młodzieżowe)


DORADCY FINANSOWI

od siebie dodam ze z obu doradców osobiście korzystałem gdy szukałem optymalnego kredytu hipotecznego i muszę przyznać, że firmy te działają bardzo sprawnie a nawet negocjują z bankami warunki i nie obciążają BIK-u przy sprawdzaniu zdolności kredytowej – także polecam!

Expander

Open Finance

ZWROT PODATKU

Euro Tax


ODZYSKIWANIE ODSZKODOWANIA

Centrum Obsługi Powypadkowej

 

Zarabiaj siedząc przy komputerze

Bez inwestowania!

Na początek przybliżę Ci nieco czym się zajmuję, a dokładnie z jakich narzędzi korzystam aby wygodnie siedząc przed komputerem generować prawdziwe zyski!

Głównym z nich jest program Money2Money jest jednym z najstarszych programów afiliacyjnych na rynku Polskim należącego do największego medium biznesowego w Polsce – do Grupy Money.pl.

M2M istnieje od roku 2004. Pozawala zarabiać na polecaniu różnych produktów, głównie finansowych (banki, kredyty, lokaty, ubezpieczenia etc.), każdemu kto jest czynnym członkiem programu (afiliantem). Przez ten cały czas program był bezustannie rozwijany i ulepszany aby poprawić jego funkcjonalność i możliwości.

Co należy zrobić aby zacząć zarabiać?

Na początek założyć trzy DARMOWE konta bankowe z moich linków (ważne aby to było z tych linków). Z pewnością zastanawiasz się po co? Sprawa jest prosta i oczywista, konta które zakładasz są moim wynagrodzeniem za czas który poświęciłem na pisanie poradników, zdobywanie wiedzy oraz szukanie ludzi, którzy pragną zarabiać siedząc w domu z rodziną czy przy laptopie popijając kawę w restauracji.

Jestem tu zawsze! Aby pomagać, tak samo sprawa będzie wyglądała z Tobą! Ty też musisz poświecić czas na to wszystko i będziesz oczekiwał, że ktoś wykona te minimum, ponieważ założenie tych kont zajmie Ci niewiele czasu i do niczego nie zobowiązuje (możesz usunąć konta po upływie 2-3 miesięcy bez konsekwencji).

Raiffeisen Polbank
NestBank (dawniej SmartBank)
BGŻ BNP Paribas

Jeśli masz już konto w którymś z powyższych banków – napisz do mnie na facebooku lub mailowo.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006892156198

W momencie gdy założysz konta w tych bankach, skontaktuj się ze mną.

WAŻNA INFORMACJA

Klikając w powyższe przekierowanie do rejestracji kont w bankach, nie opuszczaj przeglądarki zanim nie skończysz całej procedury bo w przeciwnym wypadku system nie uzna prowizji. Jest to ważna informacja ponieważ w momencie gdy Ty będziesz robił/ła to samo czyli szukał/ła osób do dalszej współpracy również będziesz chciał/ła aby wszystko przebiegało pomyślnie na Twoją korzyść. Przecież wszyscy chcemy na tym zarabiać i trzeba o tym otwarcie rozmawiać i pomagać początkującym. Zdarzyć się może że klikniesz w link i wyjdziesz przypadkiem z rejestracji, wtedy zmień przeglądarkę lub wyczyść cookie i historię w tej z której korzystasz. W razie problemów NAPISZ! 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pisz śmiało – postaram się je rozwiać i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Teraz dla mnie jest już wszystko oczywiste ale zapewniam że na początku nie tak było, ale mimo wszystko zaryzykowałem – na szczęście!

KANTOR INTERNETOWY

Kantor Walutowy Allior Bank


UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

MTU

YouCanDrive


PRZETARGI

Bądź na bieżąco – zarejestruj się

 

]